Harry Styles - Sad moments...

27. února 2012 v 21:10 | Tezz |  Videa


LOUIS: Když jsem se na něj podíval v průběhu show tak jsem prostě věděl, že není ve své kůži a nebyl ani potom.Koukat se na to jako jeho přítel bylo těžké a během vystoupení jsem se ho prostě nemohl zeptat "Jsi v pořádku? "

NIALL: Když měl zpívat jeho sólo tak se málo nadechl.Má neuvěřitelný hlas, takový rockerský a ví jak a kde ho využít.Myslel si, že všechny zklamal, ale tak to vůbec nebylo.

NIALL: Harry si vše bere příliš k srdci.Je jeden z těch lidí, kteří neradi čtou to, co lidé o nich píší, ale i tak to dělá.Prřhlásil se na Twitter a viděl, že lidé o něm píší.

HARRY: Byla to jedna z těch chvil kdy máte pocit, že jste to totálně podělali takže jsem hledal nějaké špatné komentáře abych se ujistil, že mám pravdu a že jsem to opravdu skazil.Byl jsem na internetu a díval se, co lidé o mně říkají.
Niall: Věci, které lidé o něm psali byly opravdu odporné.A nikdo nechce aby o něm něco takového psali nebo mluvili a nezáleží na tom kdo jsou.

HARRY: Hledal jsem něco na téma: "Harry je nahou * no". A uviděl jsem stovky článků.

LOUIS: Je to velmi frustrujúce.Po vystoupení jsem se ho snažil uklidnit, ale to co jsem mu řekl, nepomohlo.Chtěl jsem mermomocí pro něho něco udělat, ale faktem bylo, že jsem vůbec nemohl.

HARRY: Tři lidé si myslí že jsem úžasný ale sám sebe se ptám "Proč si myslí, že jsem úžasný?", Řeknete si, že to říkají proto, že vás milují.Ale vždy se zde najde jeden člověk, který říká, že vás nenávidí a tak chci vědět proč.Co jsem ti udělal? Dokážu snést kritiku.Určite.Ale pokud vám někdo řekne, že vás nenávidí pak chci vědět proč mě tak nenavidí.Vždy jsem chtěl být jeden z těch lidí, které netrápí, co si lidé o něm říkají.Ale myslím si, že jím nejsem.

Source: Small K.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama