Many years ago... - 4.díl

22. února 2012 v 18:49 | Tezz |  Many years ago...
Další díl :)) Neslibovala jsem žádnou akci, tak si kdyžtak nestěžujte xDD

Až autobus zastavil a my vystoupili, zeptal se mě: ,,Ty, Tesso, kde je tu třída…,'' vytáhl zmuchlaný papír ze své baseballové bundy a potom dodal: ,,Desátá cé?'' Usmála jsem se: ,,Pojď se mnou.'' Když jsem se po pár metrech ohlédla, pořád stál na tom samém místě. Šla jsem zpět a s trochou ostychu ho vzala za ruku. ,,Tak už pojď,'' řekla jsem a snažila jsem se nasadit normální tón, i když jsem byla trochu roztřesená - v dobrém slova smyslu - z těch rukou. Když jsme došli k 10.C, chtěla jsem ho pustit, ale on mě zadržel. Palcem mi jemně pohladil hřbet ruky a potom mě teprve pustil. Usmála jsem se a on mi úsměv oplatil. ,,Tak ahoj,'' usmál se a vešel do třídy. Poskočila jsem si a utíkala na hodinu chemie.

Když skončilo vyučování, ještě chvíli jsem s Claudií poseděla v lavici. Najednou z Claudie vypadlo: ,,Ty, Tess, viděla jsi už toho nového kluka? Toho hrozně hezkého, chodí do desítky, myslím, že do céčka…'' Zatmělo se mi před očima. Cože?! Jestli se líbí Claudii, která má opravdu hodně vytříbený vkus na kluky, jak se potom může nelíbit nějaké jiné holce ze školy? ,,Ehm, Claud, budu muset jít,'' vyhrkla jsem z ničeho nic. ,,Ale proč? Řekla jsem něco špatného?'' Nojo, celá Claud. Přestarostlivělá. ,,Ne, vůbec, jen jsem si na něco vzpomněla.'' ,,Aha, tak ahoj, chceš doprovodit?'' usmála se. ,,Ehm, ne, to je dobré…'' Nemohla jsem si pomoci, byla jsem do Louise asi zamilovaná. Vstala jsem a sbalila si věci. ,,Ahoj,'' mávla jsem na Claud. Nečekala jsem na její odpověď a tryskem jsem vyběhla ze třídy.

Když jsem doběhla ke skříňkám, rychle jsem na zámku zadala kód 9734 (nevím co to je, prostě mám takový kód) a vzala si bundu. Jakmile jsem našla mobil, zabouchla jsem skříňku a rychlým krokem šla k východu. Jak se to mohlo stát? Nikdy jsem neměla stejný vkus na kluky jako Claudie. Doufám, že si všechno jen namlouvám a nikomu jinému se nelíbí. Ach, Louis… zamyslela jsem se a nepřítomně kráčela chodbou. Myslela jsem na něj, jeho rozcuchané hnědé vlasy a modré oči, jeho úsměv, jak mi pohladil ruku, na jeho hlas… Z myšlenek mě vytrhla parta frajírků z desáté třídy. Mo-moment! Louis? Louis s Jeremym, Markem, Johnnym, Bertym a jejich poskoky? To ne! Jak jsem mohla být tak blbá? Jasně že je oblíbený - na mně si teď zaručeně nevzpomene. Chmurné myšlenky se mi v hlavě honily jedna za druhou. Kluci se očividně velmi dobře bavili, jelikož každou chvíli se chodba otřásala pod jejich hlasitým smíchem - no, spíš řevem. Zpomalila jsem a prošla kolem nich. Všimla jsem si, že Louis se na mně dívá. Zase jsem zrychlila - div, že jsem teď neběžela. Najednou se chodbou rozlehl hlasitý výkřik: ,,Hej, Tess, počkej na mně!'' Mám zastavit? Mám ho nechat? CO MÁM, SAKRA, DĚLAT? Nakonec jsem se rozhodla zastavit. Otočila jsem se a v tu ránu jsem stála sotva 20 centimetrů od Louise. Usmíval se na mně tím okouzlujícím úsměvem. Nešlo, abych se také neusmála. ,,Půjdeme?'' zeptal se a nabídl mi rámě. Se smíchem jsem rámě přijala, narovnala jsem se, jako bych spolkla pravítko a začala kráčet. Pootočila jsem hlavu a koukla na Louise, který přidušeně opakoval mé pohyby. Za chvíli jsme se začali šíleně smát, až se za námi všichni otáčeli. Louis mě vzal za ruku, ukázal na náš autobus, který v tu chvíli dorazil před školu a řekl: ,,Pohni, nebo nám to ujede!'' zakřičel se smíchem a rozběhl se k autobusu takovou rychlostí, že jsem mu sotva stíhala.

Názor do komentářů! Povinně! :D Chci vědět, co si o tom doopravdy myslíte ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Small K. Small K. | Web | 22. února 2012 v 21:26 | Reagovat

Ty voleee :D
No jako okamžitě pokráčko!!:D
Já ci takýý!:D

2 Dorynka :)* Dorynka :)* | Web | 23. února 2012 v 8:50 | Reagovat

Je to skvělé,jsi vážně super spisovatelka :'D moc se těším na další :)* ♥

3 mona mona | 23. února 2012 v 19:57 | Reagovat

je to uplně úžasný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama