Many years ago... - 18.díl

11. března 2012 v 0:57 | Tezz |  Many years ago...
Předposlední díl první řady ;)) Hope u like it :)


Vím, že se to nezdá, ale byli jsme opravdu utahaní.

Když jsme se probudili, bylo něco kolem sedmé hodiny večer. ,,Tess, já mám hlad jako vlk! Neuděláš zase vajíčka? Mám na ně hroznou chuť!'' zadíval se na mě psíma očima. Se smíchem jsem přikývla a odebrala se do kuchyně. Z kuchyně jsem vytáhla posledních pět vajíček a vyklopila je na pánvičku. Za chvíli se z obýváku ozvalo zaječení. Nechala jsem vajíčka vajíčky a běžela k balkonu, kde stál Louis. ,,Co se děje?'' zeptala jsem se vystrašeně. ,,T-Tess, to nic…'' usmál se na mě, podle mne hraným úsměvem. Otočila jsem se a loudavým krokem došla zpět do kuchyně. Hned mne do nosu udeřil pach spáleného jídla, takže jsem hned věděla, že jsem vajíčka připálila. Chtěla jsem Louisovi udělat radost a oplatit mu skvělý víkend v Londýně alespoň tím, že mu uvařím, na co si vzpomene, takže jsem rychle připálená vejce uklidila a běžela se obléci.

,,Lou, připálila jsem vajíčka, takže skočím někam koupit nové, ok?'' ,,To nemusíš, Tess! Já si dám něco jiného, klidně,'' usmál se na mě. ,,Ale já ti chci udělat to, co máš rád,'' řekla jsem a vzápětí jsem se zasmála nad absurdností tohoto rozhovoru. ,,Tak já jdu, přijdu co nejdřív, ale vzhledem k tomu, že vůbec nevím, kde by mohli prodávat vajíčka, mě očekávej nejdřív za půl hodiny. Kdybys to opravdu nemohl vydržet, vezmi si něco.'' Bože, já už mluvím, jako kdybychom bydleli spolu, tohle byl náš byt a já byla jeho 'všechnoskvělé'' čtyřicetiletá manželka, zasmála jsem se.

Vyběhla jsem na chodbu a u výtahu se málem srazila s nějakou blondýnou, neviděla jsem jí do tváře. Rychle jsem skočila do zavírajícího se výtahu a vyčkala, než sjel do přízemí. Prošla jsem halou na rušnou ulici a rozhlédla se. Opravdu jsem asi půl hodiny bloudila, než jsem se konečně dostala k Tescu. Vešla jsem dovnitř, popadla košík a prošla snad všemi uličkami, než jsem se dostala k vejcím. Vzala jsem jednu krabičku a šla si stoupnout do jedné z dlouhých řad u pokladen. Až se na mne dostala řada, pokladní se jen zakabonila nad mým malým nákupem. Zaplatila jsem a rychle vyběhla z obchoďáku. Už jsem byla pryč skoro hodinu! Doběhla jsem k hotelu za rekordních deset minut, protože jsem objevila zkratku. Když jsem se vehnala do apartmánu, vajíčka mi spadla na podlahu a já myslela, že mám srdeční zástavu.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 the-vampiree-diariess the-vampiree-diariess | Web | 11. března 2012 v 15:11 | Reagovat

ta blondýna!
omg! rychle dalšíí

2 Ká♥ Ká♥ | 11. března 2012 v 17:29 | Reagovat

OMG!:O...zas Lousi!!...rychle další;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama